ВО "Свобода"

ENG

14 червня 2012
Олег Тягнибок на Донбасі та в Дніпропетровську
Олег Тягнибок на Донбасі та в Дніпропетровську

14 червня лідер ВО "Свобода" зустрівся із мешканцями Дніпропетровська та представниками малого та середнього бізнесу краю. 15 червня Олег Тягнибок провів зустріч із мешканцями Донецька, а 16 червня відвідав Горлівку.

У Донецьку, виступаючи перед журналістами, керівник "Свободи" зазначив, що відвідав Донеччину у першу чергу для того, аби поспілкуватися з людьми і побачити проблеми жителів краю. "Дуже важливо почути думки людей, які саме соціальні та економічні проблеми їх турбують, чим живуть мешканці українського Донбасу", ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Після цього відбулася зустріч із громадськістю, якій намагалися перешкодити близько десятка "вітренківців", людей переважно похилого віку, які стояли біля входу у будівлю, де розпочиналася зустріч, та вигукували антиукраїнські гасла. Проте цим уся їхня "активність" і обмежилася.

На зустріч із лідером "Свободи" зібралося понад дві сотні донеччан, мешканців міста та гостей з інших міст області. Людей цікавила діяльність ВО "Свобода", політична ситуація в державі, дії опозиції, становище української мови. Але переважали економічні запитання: щодо небезпеки дозволу на продаж сільськогосподарської землі, високих житлових тарифів, свавілля місцевих чиновників та олігархів, про новий Трудовий кодекс та ін.

"Зараз людям бракує грошей на найнеобхідніше, зростають тарифи на житлово-комунальні послуги, які люди не можуть оплатити, безробіття стало масовим, медицина ‒ у жахливому стані, відбуваються політичні репресії, триває нищення української мови.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" як політична сила існує вже двадцять років, має багато депутатів у місцевих радах, і при цьому не має жодної "тушки" ‒ ніхто зі свободівців не співпрацює з "регіонами". Ми не відступаємо від своїх задекларованих принципів, які прописані в Програмі захисту українців", ‒ наголосив лідер націоналістів.

Після зустрічі багато людей висловили бажання долучитися до роботи Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Донецьку.

Прес-служба ВО "Свобода"